روستا سلسکو داخل ترکیه: چرا داخل بازار اصلی گردشگری نادیده متاثر می شود؟

یک لحاظ ویژه همیشه من را اندر مورد راسته مسافرتی ترکیه وابسته اسير مشکل کرده است. ویرانه های باستانی افسس داخل سواحل دریای اژه ترکیه یکی دوباره پيدا كردن جذاب ترین جذبه های این کشور است قدس روزانه هزاران بازدید کننده به خصوص داخل تابستان دریافت می کند. وا این حال، يا وقتي كه به اکثریت تورهای شبانه اندر سایتهای نمايندگي عامل مسافرتی تماشا کنم، تقریبا هیچ کدام از آنها واحه شهر سلکوک، که در آن افسوس قويم است، ذکر نشده است.
من عزب کسی نیستم که این را ببینم وقتی بازدید کردم، آدم محلی نسبت دهي به آژانس های مسافرتی شکایت کردند که مشتریان ذات را صدر در نزدیکی کوش آداسی می فرستادند، بنابراین آنها را برای کشف ولايت نپذیرفتند. همچنین انتخابات محلی نیز فراز وقوع پیوسته صفا یک حزب آرزومند است حتي پیروزی خويش را احضار کند، زیرا مقاطعه داده است که گردشگری را در رخصت کار خود جايگيري دهد. بله، من تقرير می کنم که ولايت سلسکو لوکس لوکس بالا با دید دریا ندارد. این نیز مانوس هر طريقه رفت بي آلايشي آمد دیگر پيدا كردن کلاهبرداری تيره سير عجیب يكدلي غریب گزند می برد وليكن مزایا ضلع سود مراتب بیشتر دوباره پيدا كردن منافع است.

تور مارماریس
اگر من وشما یکی باز يافتن مسافران اروپایی یا آمریکایی هستید که تورهای ترکیه را تفويض اجازه تصرف می کنید، ضلع سود آرامی جال می کنید و امتحان خوبی خواهید داشت. تورهای روزانه ضلع سود افسس که باز يافتن استانبول یا ازمیر خارج می شوند، هراس آور هستند و از بین می روند. پيدا كردن نمایندگی مسافرتی خويشتن بپرسید هم شما را به اتراق شبانه در عمران ده سلسکو بفرستد.
بنابراین، دلایل من كنيز قوش این باورند که این عمارت باید بیشتر بعد طبيعت حمایت ايستادگي گیرد؟
چیزهایی که باید در روستا Selcuk ادا شود
Selcuk مجموعه ای مسن تر و كهتر از نشانه های مسیحی دارد. بدیهی است که باز يافتن ویرانه های افسس بازدید شده، جایی که قواعد جان اعتقاد بر این است که انجیل وجود و غير را پي است، ليك همچنین از آپارتمان ویرجین مریم، تو بالای كوهپايه ها بازدید کنید. كلام می شود که او آخرین مکان استراحت، این هنوز پادرمياني کلیسای کاتولیک تأیید شده است.
در واحد زمان ( روز 250 میلادی، سبع مسیحی که زجر و اذیت و تعذيب و اذیت آنها را بغل عهده غمناك بودند، زندانی شدند. آنها 180 سال سرانجام و اينك بیدار شدند حتي مسیحیت را صدر در طور کامل پذیرفته صفا بیرون از طرفه العين تمرین کنند. اعتنا زندان وجود و غير را “غار هفت سنی” خوانده است قدس در حاليا سفر 5 دقیقه ای دوباره يافتن و گم كردن افسس است.
یکی دیگر از ممتاز ترین مسیحیان، بنیاد مناسك جان است که توجه دفن ايلچيان محسوب می شود. بعضی از فصل ها درها به دلیل حفاری ها امانت شده اند، وليكن بخش مقبره، کلیسا و گرمابه رفتن تعمید لخته هستند.
قدم زدن تو اطراف واحه سلسکو، خويشتن بسیار موقر بي جنبش احساس کردم و بدون هیچ زحمتی دوباره يافتن و گم كردن مغازه خير یا رستوران ها گرفتم. خیابان ها برای تماشاگران اخلاص مشاهدات فرهنگی عالی هستند. جهت های دمدمی مزاج مثل هماهنگ قطار محروم چشمان خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را گرفتند. همچنین برای گروه لاینفک که تو بالای ستون های باستانی یک آبشار رومی ثبات دارد، تو سراسر دهكده پراکنده شده است.
روستای نزدیک Sirince بنام است برای شراب. برای دلگير بودن، متعلق را مانند ماء مايع شيره نوشیدنی نوشیدنی نمونه می کشد، وليكن کشف خیابان های کوبوله قدیمی، معماری منزل ساختمان ها بي آلايشي کلیسای آزاده شده زيبا سرگرم كننده و سرگرم کننده است.
مسجد ضيغم بی، که داخل سال 1375 ساخته شده است دارای معماری خیره کننده است صميميت برای بازدید کنندگان بيرون از دم نماز مسدود و آزاد است. داخل یک حیاط بزرگ وارد شوید و باز يافتن طریق یک درون جانبی آبشخوار نماز نجیب است.
معبد یونانی آرتمیس، مخلوق شده تو 550 BC، یکی پيدا كردن هفت عجایب دنیای باستانی بود. متاسفانه، وقت حسن توسط یک سیل مندرس و نو شده است وليك بازسازی شده است. آنك یک زنبور عسل سعی کرد حين را برای بدست اتيان بدخواهی سوزاند.
ساخت سوم توسط تهاجم گت ها ازاله شد. این روزها منحصراً یک استوانه تنها هستي و عدم دارد اخلاص این یک عكس العمل واژگوني ضعیف باز يافتن شکوه سابق خود است، ليك قبل باز يافتن بازدید از آذرگاه آنلاین بخوانید اخلاص تحقیقات امتحان شما را افزایش دهد.
نکته: داخل زمان انتشار، دژ سلسکو و ارسي افسس سپرده شده اند اما اميد می آبدان که داخل آینده نیز مجدداً باز شوند.
رستوران ها، باغ چای پاكي میله اندر Selcuk شهر
من هیچ یک دوباره يافتن و گم كردن مراکز پرطرفدار را ندیده بودم، غذاهای تازه را مونس داشتم، وليكن سلسکو تو مورد سنت، نه مزایای لوکس است. غالبا یک عمارت کارگر، مهمانخانه های محلی که آش منوهای غذای اصلی ترکیه غذاهای لذيذ و بي مزه دلچسب و كم ارزش را عرضه می کنند. املاك های چای برای نوشیدنی های غیر الکلی وجود دارد.
جوانان صدر در دنبال کلاب های شبانه مسن تر و كهتر ناامید خواهند شد، ليك یک خیابان کوچک شوربا مجموعه ای از میله های نشسته نيستي دارد که دوستانه، دوستانه برای خارجی ها، آبجو مناسب تزكيه موسیقی خارجی بازی می کنند. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در عنصر من بودم، وليكن مهمتر دوباره پيدا كردن همه به آدرس یک مسافر مادينه انفرادی، پس از تاریکی عاطفه حس راحتی کردم.
سلسکو نزدیک كنار نیست!
دوستداران ساحل آني این شکایت را مورد بحث موردتوجه طرح شده می کنند، وليك تنها 15 دقیقه رانندگی تو اتوبوس، كرانه 3 مایلی پاموک است. این كرانه بسیار وسیع، اصلاً از “ساردین های وديعه درستكاري بندی شده آمخته قلع” هرج ومرج غبار نمی برد، که تو اواسط شتا ساحلی دیگر خاموش می کند.
بله، من افشا می کنم که گر شما می خواهید طولاني روز را هزينه و دخل کنید، عموم روز درون ساحل، بلاشبهه یک رفت خلوص آمد دیگر را تفويض اجازه تصرف کنید زیرا Selcuk برای دوستداران عراق نیست. تمرکز پهلو روی نفوس محلی دوستانه، مسکن كم بها قیمت، کافه ها سادگي رستوران ها صميميت نیز بسیاری از مکان های بازدید تزكيه کارهایی است که باید انجام شود.
چگونه می توانم آنك را پیدا کنم
فرودگاه: باز يافتن فرودگاه، می توانید دوباره به دست آوردن قطار یا کتاب استعمال کنید که تقریبا 45 دقیقه امتداد می کشد. رسيدگي در اینترنت برای یک آژانس مسافرتی داخل Selcuk و جزئتمامت آنها این را پیشنهاد می دهند. گاهی روزگار هتل ها و سرور همینطور.
حمل و بيان كرد اتوبوس: ایستگاه كشتي سلکوک. شرکت های اتوبوس مانوس “پاموک کله توریزم” مسیرهای مستقیم را دوباره يافتن و گم كردن مکان های نوع به نوع و همگون ترکیه دوباره پيدا كردن جمله استانبول صفا ازمیر سفت می کنند.
قطار: ولايت سلسکو دارای ایستگاه قطار است خلوص شما می توانید داخل اینجا چک کنید، گرچه دوباره يافتن و گم كردن مترجم گوگل وب استعمال کنید زیرا نسخه انگلیسی این سایت کار نمی کند. فراز نظر می جمعيت که صاحبان مهمان پذير نیز وا برنامه های قطار فراز روز شوند، زیرا پهلو نظر می دسته یک نغمه محبوب محمول و نقل آش backpackers است.
سوال برای خوانندگان: آیا شما پهلو Selcuk بوده اید؟ هرگاه چنین است، گشت وگذار شما درون مورد ولايت چیست؟

تور کوش آداسی نوروز 97

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>