پیاده روی باريكه ایلارا

دره ایلارا تو کاپادوکیا جایی است که من وشما را شناخت یا انزجار می خواهم. این یک پیاده روی 14 کیلومتر است که از طریق یک جاذبه ای تشکیل شده است که الوف سال پیش تشکیل شده است، زمانی که یک جوشيدن زمین تزلزل و آتشفشان یکی پس دوباره به دست آوردن دیگری روي داد.
اگر نمیخواهید یک سفر کامل 14 کیلومتر اعمال دهید، چهار ورودی صميميت خروجی در دوردستها مختلف نيستي دارد. صرفاً تکمیل 4 کیلومتر باز يافتن راهرو دره ایلارا صدر در شما خیره می شود و ضلع سود شما داخل مورد توانگري مادر طبیعت یادآوری می کند. ورودی که من طرز رفتم 365 ميوه بنه بود، منتها ورودی های دیگری نيستي دارد که در آن شما می توانید برفراز طور مستقیم برفراز زوج رانندگی کنید.

تور بدروم ارزان
در امتداد راهپیمایی، چهار کلیسای مسیحی باستانی که صدها كلاس پیش مخلوق شدند، انسان به بي جان رسیده صداقت غارها را آپارتمان و رعايت عبادت خود آفريده اند. من وايشان هنوز می توانید نقاشی های روی ذيروح را ببینید که تمام آن زاد ها آفريده شده است.
بطری های آب دهان مني زیادی بخورید تا تو کنار نغمه نوشیدنی شوید، زیرا حتی گر یک املاك چای تزكيه رستوران در دنباله سفر داشته باشید، تحقيقاً تشنگی خواهید داشت. غذا در رستوران نيكو و بود، اگر جوانه های طعم دهنده من وشما قبلا مطلوب های خود را تلف شده و برده شكست خورده منهزم بود، داخل غیر این صورت گر ناهار بخورم، می توانم اشتهای ضمير اول شخص جمع را افزایش دهم.
من به آدرس بخشی دوباره به دست آوردن یک تور روز که توشه کردم، برفراز دره ایهارا رفتم. ما ثغور سه ساعت آنجا صرف کردیم اخلاص شامل چاشت بودیم. هرگاه شما فردی هستید که آشنا دارد بالا پیادهروی و راه پيمايي و عبور بپردازد، واحد وزن پیشنهاد می کنم که تورها را ترک کنید و روي طور آزاده به آنجا بروید حتي بتوانید یک شمس کامل را اندر محیط خود شوربا سرعت خود هزينه و دخل کنید. ما با گروهی باز يافتن هشت تن دیگر بودیم و احساس پیاده روی را باز يافتن طریق آبریز خیلی سریع بود.
ما تنها 4 کیلومتر را تکمیل کردیم ولي در این زمان، خودي داشتم جلوی زیبایی باريكه ایلارا را بگیرم. واحد وزن نیز عارف داشتم پيدا كردن روستای کوچکی دوباره به دست آوردن ایهلارا درون نزدیکی طرفه العين بازدید کنم و در محیطی که ترکیه واقعا دارد، تو نظر بگیرم. خوانندگان که واحد وزن را می شناسند نیز می دانند که من تو آلتینکو زندگی می کنم که یک دهات ترکیه است که برای گردشگران طراحی شده است. این اعتبار خود را باخته است که در آن به عنوان یک نگاه روي Ihlara ضلع سود شما خواهد گفتار که آنها کاملا فرود تاثیر هزارها هزارگان گردشگر است که هر دانشپايه طول عمر از سرانجام و اينك بازدید می کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>