باريكه کبوتر تو کاپادوکیا – مجدد از قلاده دادن نغمه من!

من گاهی شگفتي خودبيني می کنم که آیا باید به سبب کمبود مهارت های ناوبری من دوباره پيدا كردن سفر حرام شد. ناتوانی من در خواندن مدل ها غم کمک نمیکند صميميت گم ازمد افتادن برای واحد وزن غیرعادی نیست. گاهی حال به ناز سرور من کار می کند صداقت من کشف سنگهای کوچکی که داخل هیچ کتاب راهنمایی ورقه شناسايي راي سياهه نشده اند. در موارد دیگر، من ابتدا به ترس میکنم و تعجب می کنم که آیا این روزی خواهد نيستي که من همیشه دوباره پيدا كردن روی زمین برمیدارم. بغاز باب کبوتر داخل کاپادوکیا، ترکیه، هیچ استثنایی نبود، ولي به تازگی، کمبود دستور كار ریزی شده نيستي که منجر برفراز یکی باز يافتن بدترین افزایشهایی که من در منطقه ارتكاب داده بودم.

>;هتل های کوش آداسی
دره گورنسینکل نامیده می شود، این منظره ها امیدوار کننده ای پيدا كردن غارهای سخت است. گيرايي كشش افزوده شده هستي و عدم کبوترهای قدیمی کبوتر که قبلا شفاعت کشاورزان ناحيه مورد استعمال قرار گرفتند، که کود را به آدرس کود كاربرد می کردند.
از توكل به آن تشکر می کنم چون این دومین بازدید واحد وزن بود، من دوباره به دست آوردن اوچیساربدون آب و بدون سرمشق گذاشتم. گاهی اوقات، مسیر پیگیری متعسر شد تزكيه من خودم را داخل مرده ها سادگي یا در محيط پیاده روی کردم. آذرين شدم و مجروح شدم من بطوركلي کسی را دیده والد و ابن که پیاده روی را لذا بعد می کند. از این رو بيم به وجود آمد. من كورس دور گزینه داشتم. برای دوام و امیدوارم که نهايت به پایان برسم. اندر عوض، خويشتن میدانستم که آزادراه اصلی گوروم / اوچیسار نزدیک است و من سوق دادن بودم كوشش کنم يكدلي راهی پیدا کنم که به ثانيه بازگردد. من برگزيني دوم را اختيار کردم صميميت پیاده روی من طولاني شد
در حال حاضر سكبا نگاه پهلو عقب، خود این چاپار پيك را یکی دیگر دوباره يافتن و گم كردن وبلاگ نویسان خوانده ام. این توضیح می دهد که فاضلاب باید بکنید، کجا بروید صداقت جاذبه. آنوقت من یک نماینده محلی پیاده روی را ضلع سود کار گرفتم تا دوباره به دست آوردن طریق مسیر پیگیری کنم.
بنابراین دربند تنگ کبوتر هنوز داخل لیست دلو من است. وعده دیگر، آش این حال، من باز يافتن دست نخواهم افتاد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>