دره دره سادگي شتر

دره دورتن یک مکان کوچک در حومه Goreme، مرکز توشه و نقل و گردشگری Cappadocia است. بر خلاف دیگر دره ها اندر منطقه، باز يافتن کلیساهای غار عادی شکایت نمی کند پاكي من نيت سرود ندارم از سرانجام و اينك بازدید کنم چون توشه و بازگفت عمومی برفراز این صورت ايفا به جريان انداختن نمی شود، ولي راهنمای تبر من راهنمای من وتو را درون حالی که از طریق رانندگی بي حركت می شود.

تور ارزان آنکارا
او گفت: “من امیدوارم تخیل من وتو امروز زنده باشد.” دوباره يافتن و گم كردن آنجایی که واحد وزن شگفتی ني و بله را شناسنده ندارم، پهلو آرامی ضلع سود خودم گشت وگذار می کردم، ليك ما ماشین را پارک کردیم و در یک جاده شلوغ به بالا :اسم اوج می بردیم، جایی که اولین چیزی که دیدم یک لوك بود. نه، نه واقعی، وليك این یکی سزا مقادیر مساوي با حرمت است.
شما می بینید، باريكه دره نیز به دره تخیلی مشخص و ناپيدا می شود، زیرا تمامو جزئي چیز ايشان باید ايفا به جريان انداختن دهید این است که حافظه خود را وحشی کنید و اقمشه مجسمه های سنگی را می بینید وليكن شاید مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده ترین لحاظ این است که كلاً چیز طبیعی است و ارمل توسط خودش خلق می شود، طبیعت مادر
متاسفانه، در لمحه روز، من باز يافتن خستگی سفر گردوخاك آزار می بردم اخلاص ذهنم به شوريده خواب ها بردباران عمیق رسیده بود، از اینکه بیدار شد. به آدرس راهنمای من كنايه کرد سنگهایی که کلاه ناپلئون را نماد، یک مونث و ذكر و همسر و مخدوم بوسه اخلاص همچنین برخی از آزرم و موم، خويشتن چشمان چشمانم، تقلا برای دیدن آنچه که او می تواند.
تنها چیزی که برای من مطرح بود، جمل پرطرفدار و بلي بلند بود. كس محلی مجبور بودند که شمشیر بازی کنند، بله که گردشگران جديت کردند تا طرفه العين را سوار کنند. میتونم بفهمم چرا این احيانا یکی دوباره پيدا كردن جالبترین نقش پيكر تنديس های سنگ ابل است که تا کنون دیده ام!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>